Kastani 83

Kastani 83 - müük on alanud!

KASTANI 83 
Kastani 83 hoovimaja on nelja korteriga kaasaegses võtmes kahekordne korterelamu,
kuhu on planeeritud kaks 3-toalist ja kaks 4-toalist korterit.

 

1.korrus 
Esimesel korrusel saavad paiknema kaks 3-toalist korterit, mille keldrikorrusel on igapäevasest elutasandist eemaldumist võimaldav privaatne ning õdus puhke- ja saunakompleks.
Mõlemal korteril on olemas väliterrass, mis avaneb elutoast hoone küljele vaatega ajaloolisse miljöösse.

2.korrus 
Teise ja katusealuse korruse hõlmavad kaks 4-toalist korterit, millele lisab mugavust ja  avarust katusekorrusel paiknevad leilisaun ja `master bedroom` koos edela-suunalise privaatse katuseterrassiga.

AJALOOST
Ajalooliselt paiknes algne Kastani 83 kinnistu serval, kuid nüüdse planeeringu kohaselt kinnistu hoovipoolses keskmes. Rajatav kahekordne korterelamu on projekteeritud modernses arhitektuurivõtmes, mis on piirkonnale iseloomuliku viilkatuse näol oskuslikult sobitatud ajaloolisse miljöösse. Hoone disainis kasutatakse uue ja vana lõimumisel fassaadi allosas osaliselt endisaegse elamu audentseid sajandivanuseid savitelliseid. Huvitavat kontrasti lisavad tervikule lõuna- ja läänepoolse külgede akendele planeeritavad minimalistlikud lamell-päikesevarjud ning peaukse kohal lisab sissepääsule modernset avarust rõhutatult suur trepikoja aken.

EHITUSALANE INFO
Hoone kandvad konstruktsioonid rajatakse FIBO kergplokkide, Columbia betoonplokkide ja raud-betoon õõnespaneelide kombinatsioonina tugevale plaat-vundamendile. Analoogselt kinnistu naaberhoonetele on õhuvahetus projekteeritud soojustagastusega ventilatsioonisüsteemi põhiselt. Toasooja eest hoolitseb kaugküttevõrgust toidet saav ja ruumide põhiselt reguleeritav vesi-põrandaküte. Kiire andmeside tagamiseks on eel-installeeritud Telia fiiberoptika-ühendused. Korterelamu energiatõhusus on hinnatud sõltumatu energiaaudiitori poolt tähishinnanguga  “A”. 

SISEVIIMISTLUS
Korterite seinad ja laed viimistletakse baaslahenduses heledates toonides, san. ruumide seinad-laed keraamilise plaadiga. Põrandaid saavad katma kalasaba-mosaiik naturaalne parkett. Tube eraldavad teineteisest täispuituksed. 

NB! Projekteerimisfaasis on tulevasel omanikul võimalus siseviimistluses kaasa rääkida
*Baaslahenduse hinnatasemest oluliselt erineval kujundamisel võib lisanduda täiendav kulu

 

– Kõigile korteritele on ettenähtud panipaik hoone keldrikorrusel ja parkimiskoht kinnistul.

 

NB! Kuni hoone ehitusloa väljastamiseni on kirjeldav ehituslik- ja hinnainfo indikatiivne. Kõik pildid ja graafilised materjalid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada projektidega võrreldes ebatäpsuseid.

Huvi korral küsige täiendavat infot: info@kastanihoov.ee